30 marca 2017

Masaże

Masaż klasyczno leczniczy

Jeden z najstarszych masaży. Znany też pod nazwą ‘’Masaż Szwedzki” . Często polecany przez lekarzy, jest uzupełnieniem leczenia farmakologicznego oraz rehabilitacji. Ma na celu złagodzenie bólu, odżywienie tkanek oraz rozluźnienie napiętych mięśni.

Czas:
1h
Czas:
30min

Masaż sportowy

Intensywny masaż który zapobiega powstawaniu kontuzji, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zmniejsza zmęczenie spowodowane wysiłkiem fizycznym. Jest bardzo ważnym elementem w procesie treningowym sportowców.

Czas:
1h
Czas:
30min

Drenaż limfatyczny

Technika masażu stosowana przy leczeniu wszelkiego rodzaju obrzęków. Delikatny, bezbolesny zabieg likwiduje obrzęki , wysięki, reguluje przepływ limfy i płynów tkankowych. Jego działanie nie tylko wpływa na poprawę krążenia limfy ale , także na krążenie krwi, odżywienie tkanek, zmniejszenie ciśnienia wśród tkankowego . Ma działanie detoksykujące. Drenaż limfatyczny stosuje się także jako masaż wstępny do masażu antycellulitowego, modelującego, rewitalizacji
po ciąży, w ciąży, przygotowanie do zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, endermologii.

Czas:
1h
Czas:
30min

Masaż antycellulitowy

Składa się z trzech etapów:
1. Drenażowy- odprowadza nadmiar wody, limfy, płynów tkankowych
2. Rozbijający-likwidacja zmian celullitowych
3. Odżywczy – poprawa jędrności i elastyczności skóry.
Masaż modelujący.
Rozgrzewający, pobudzający masaż. wykorzystywany m.in. w procesie odchudzania. Jego wieloetapowość przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnia i odżywia skórę.

Czas:
1h
Czas:
30min

Masaż bańką chińską

Działa ona na zasadzie zassania pod ciśnieniem tkanki powodując przekrwienie. To zbawienne działanie znane jest w leczeniu oskrzeli , zapaleni płuc itp. Można ją stosować w masażach antycelullitowych, ujędrniających, modelujących, a także dolegliwościach mięśniowych. Bądź też w zwalczaniu dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Czas:
1h
Czas:
30min

Masaż pałeczką bambusową

Jest to masaż polegający na rolowaniu po całym ciele pałeczką bambusową, którą dobiera się w zależności od masowanej powierzchni ciała. Poza działaniem modelującym i kształtującym, działa również drenująco oraz doskonale usuwa napięcia mięśniowe.

Czas:
1h
Czas:
30min

Masaż zamykający rozstępy

Pobudza mikrokrążenie podskórne, która polepsza krążenie. Gwarantuje zwiększenie elastyczności skóry. Zamyka i wygładza rozstępy.

Czas:
2h
Czas:
30min

Masaż dla kobiet w ciąży

Zmniejsza napięcia mięśniowe uspokaja , relaksuje, zapobiega rozstępom skórnym, obrzękom nóg i rąk . Spokojna mama to szczęśliwe dziecko.

Czas:
1h
Czas:
30min

Masaż relaksacyjny

Idealny na zmęczenia fizyczne jak i psychiczne, wprowadza w stan relaksu, zmniejsza poziom stresu. polecany jest osobą zmagającym się z bezsennością, długotrwałym stresem, z uczuciem napięcia mięśniowego..

Czas:
90min
Czas:
60 min

Masaż świecą aromaterapeutyczną

Ma na celu ujędrnienie , nawilżenie i odżywienie skóry. Hamuje procesy starzenia, pobudza krążenie. Olejki eteryczne rozgrzane po przez świecę działają rozluźniająco i antystresowo.

Czas:
90min
Czas:
45 min

Masaż ujędrniająco –
modelujący

Powoduje zagęszczenie skóry . Po przez poprawę krążenia zmienia się koloryt skóry , staje się młodsza. Bardziej promienna.

Czas:
1h
Czas:
30min

Masaż Tai-Chi

Głęboko relaksacyjny masaż oparty na ruchu Tai-Chi. Łagodne, harmonijne ruchy tworzą stan głębokiego odprężenia. Elementy modelujące kreują zgrabną i wyśnioną sylwetkę. Masaż odejmujący kilka lat.

Czas:
90min
Czas:
60min

Masaż twarzy

Odprężenie jakie powoduje masaż twarzy ma działanie przeciwstarzeniowe , odżywcze oraz odmładzające. Doskonale uzupełnia zabiegi pielęgnacyjne.

Czas:
30min

Drenaż twarzy

Wykorzystywany w leczeniu zatok. Doskonale sprawdza się również przy podkrążonych i podpuchniętych oczach. Przywraca koloryt skóry./td>

Czas:
30min

Masaż głowy , karku, twarzy i dekoltu.

Jeden z nielicznych masaży, który wpływa na nie tylko na pielęgnacje ale jest masażem antystresowym jego harmonia wpływa na odprężenie, uwolnienie melatoniny. Co przynosi ukojenie w bezsennych nocach.

Czas:
45min

Masaż stóp

Zmęczone, ociężałe stopy to idealny materiał dla tego masażu. Każdy receptor znajdujący się na stopie umiejętnie pobudzony odpręża całe nasze ciało. Przynosi ukojenie zmęczonym nogą.

Czas:
40min

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ